Stavby domů - rodinné domy na klíč – rekonstrukce Ú.n.L.

Výstavba rodinného domu je závažné rozhodnutí, které vyžaduje spoustu přemýšlení. Nemusíte v tom být sami, pomůžeme Vám zrealizovat Vaše sny. Základní zaměření naší činnosti je individuální výstavba rodinných domů (od základů až po střechu), oprava a rekonstrukce bytových i nebytových prostorů na klíč, dřevostavby

Naším cílem je nabídnout kvalitní bydlení a vytvořit tak místo, které bude tím pravým domovem pro Vás a Vaše blízké. Máme pro to ty správné předpoklady – zkušenosti s projektováním, výstavbou, tým zkušených řemeslných pracovníků, spolupracujeme s kvalitními obchodními partnery. Vždy bereme v maximální míře v úvahu přání a potřeby klienta.

Sníte o novém bydlení v okolí Ústí nad Labem? Neváhejte a kontaktujte nás! Probereme s vámi všechny možnosti a představy, pomůžeme Vám vybrat to nejlepší řešení pro výstavbu Vašeho rodinného domu.

Kompletní stavba rodinného domu

Jeden dodavatel, jedna celková záruka na dílo. Žádné dílčí smlouvy a záruky. Jedna firma je odpovědná za vše. Výstavba rodinného domu na klíč má jednu velkou výhodu v tom, že dodavatel ručí za komplexnost dodávek, jejich vzájemnou provázanost a funkčnost. Kompletní stavby domů s námi Vám zaručí odpovědnost nejen za námi provedené práce, ale i za práce prováděné případným subdodavatelem. Budete znát předem domluvenou cenu a termín realizace. Každé, i drobné změny při výstavbě s Vámi budeme konzultovat.

Více rodinné domy >>

Částečná výstavba domu

Pokud jste se rozhodli stavět dům svépomocí, i tak pro Vás můžeme být partnerem. Nebráníme se kombinovanému způsobu stavby, pracujeme tak, že od nás získáte podrobný rozpis stavebních prací a Vy se rozhodnete, které práce provedeme my a které si zajistíte sami.

Více stavby domů >>

Novinky

Nová prezentace

26.01.2014

Do nového roku jsme pro Vás připravili novou webovou prezentaci.

Více »
Kontakty

Severočeské stavby s.r.o.

Ústecká 130
Chlumec
403 39
Česká republika

Mobil: +420 776 600 410
(p.Bouška Miroslav)

Partneři
Reklama na internetu Výroba stránek smartfox.cz
Váš partner CBS
CBS Teplice
Úvěrování staveb

Uvažujete o změně bydlení? Ideální čas udělat první krok - informujte se o všem, co Vás může mile i nemile překvapit. Není to jen o financování, ale o celé řadě dalších faktorů. Domluvte si se mnou schůzku.

Další informace »

Kontakt:
+420 608 755 036
E-mail:
Zaneta.Masopustova@mpss.cz

Facebook Nejlepší hypotéka
Průběh stavby
Obrázkový průběh stavby