Rekonstrukce domů a bytů Ústí nad Labem

Naše stavební firma nabízí nejen výstavbu domů, ale také různé dílčí stavební úpravy, přestavby a rekonstrukce:

  • opravy a přestavby domů
  • opravy a přestavby interiérů
  • rekonstrukce fasád
  • další stavební řemeslnické práce

Vaše představy a možnosti s Vámi rádi osobně zkonzultujeme, Vaši stavbu či rekonstrukci přijedeme zaměřit a  vypracujeme cenový rozpočet.

Rekonstrukce a přestavby bytu

Plánujete rekonstrukci bytu a máte obavy? Nezoufejte. S námi zvládnete rekonstrukci hravě a bez zbytečných stresů. Vaši rekonstrukci provedeme komplexně a dle Vašich požadavků.

Součástí rekonstrukce bytu jsou nejen stavební činnosti, ale také ostatní práce jako elektroinstalace, vodoinstalace apod., až po výsledné malování a úklid. Lepší než svěřit dílčí práce jednotlivým „externistům“, je dobré obrátit se na stavební firmu, která má zkušenosti s kompletními rekonstrukcemi. Ušetříte čas a peníze a navíc dostanete záruky na práci na celkové dílo. Díky naší dlouhodobé spolupráci s kvalitními obchodními partnery Vám zajistíme kompletní rekonstrukci bytu, včetně předpokládaných nákladů a doby realizace.

Přestavba domu

Provádíme jakékoliv úpravy na všech částech rodinných domů. Přestavba domu je mnohdy obtížná a časově náročná činnost a my jsme připraveni Vám při přestavbě rodinného domu pomoci. Náš tým zkušených pracovníků provádí libovolné stavební práce. Dokážeme zrealizovat Vaše představy tak, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni - to je vždy cílem každé naší rekonstrukce.

 

Novinky

Nová prezentace

26.01.2014

Do nového roku jsme pro Vás připravili novou webovou prezentaci.

Více »
Kontakty

Severočeské stavby s.r.o.

Ústecká 130
Chlumec
403 39
Česká republika

Mobil: +420 776 600 410
(p.Bouška Miroslav)

Partneři
Reklama na internetu Výroba stránek smartfox.cz
Váš partner CBS
CBS Teplice
Úvěrování staveb

Uvažujete o změně bydlení? Ideální čas udělat první krok - informujte se o všem, co Vás může mile i nemile překvapit. Není to jen o financování, ale o celé řadě dalších faktorů. Domluvte si se mnou schůzku.

Další informace »

Kontakt:
+420 608 755 036
E-mail:
Zaneta.Masopustova@mpss.cz

Facebook Nejlepší hypotéka
Průběh stavby
Obrázkový průběh stavby